6.kolo - 29.5.: SAV-Vlci              6:2
                                                                                         9.kolo - 19.6.: Ziegelfeld-SAV     9:00 h.
                                                                                       11.kolo -  3.7..: Indians-SAV        11:00 h.
                                                                                       12.kolo - 10.7.: SAV-Nivy              9:00 h.
                                                                                       13.kolo - 17.7.: Pekníkova-SAV    9:00 h.

AKTUALITY

Máme tu reštart hokejbalovej BHBL

Zlepšená epidemiologická situácia na Slovensku umožnila opätovný reštart bratislavského hokejbalu.

Súťaž v skrátenom formáte začína v sobotu 29.5.2021

Ostatné hokejbalové súťaže, vrátane všetkých celoslovenských extralíg, sa už žiaľ reštartovať nebudú!

OZ SAV Lamač a projekt 2% z dane

Vopred ďakujeme!

poukázané prostriedky použijeme predovšetkým na podporu našich najmenších hokejbalistov

- editovateľné tlačivo s vypísanými údajmi nájdete v sekcii KONTAKT -

Hokejbalisti sú nútení aj naďalej pauzovať

Na zákalde vydaného opatrenia Úradu verejného zdravotníctva, s účinnosťou od 15.10.2020, SHbÚ prerušila až do odvolania všetky súťaže, ktoré riadi a to vo všetkých vekových kategóriách...

- žiaľ, epidemiologická situácia sa nezlepšuje a preto sú súťaže aj naďalej prerušené -

Najmladší SAVkári odštartovali sezónu na výbornú

Hokejbalisti SAV U14 vstúpili do nového ročníka celoslovenskej SHbE dvomi víťazstvami

Gajary Flames - SAV  0:3
  Medokýš Martin-SAV  1:3

- výsledkový servis prrinášame hneď po turnaji -

7.ročník SAV Exibition game je minulosťou

Po dlhšej odmlke sme si opäť schuti zahrali a zaspomínali.
obľúbený SAV Exibition game tentokrát ovládla súčasná SAV Lamač

SAV Lamač - SAV Retros
7:4  (2:1,2:3,3:0)

- krátky komentár si môžete prečítať v sekcii História-SAV Exhibition game-

Hokejbalisti SAV Lamač U12 sú vicemajstrami Slovenska!

Mladí hokejbalisti SAV Lamač U12 získali na finálovom turnaji celoslovenskej SHbE U12 strieborné medaily

semifinále:
SAV Lamač - Rebels 91 Topoľčany  3:0
finále:
SAV Lamač - HBK Medokýš Martin  2:3

- kompletný výsledkový servis spolu s komentármi nájdete v sekcii ÚSPECHY -

SAV Lamač je vicemajstrom BHBL!

Hokejbalisti SAV Lamač napokon podľahli vo finálovej sérii tímu Ziegelfeld 0:2 na zápasy, no získali strieborné medaily

- komentáre zo zápasov BHBL nájdete v sekcii ŠTATISTIKY -

Lamačská SAVka oslavuje

Tradičný hokejbalový klub SAV Lamač si pripomína 35 rokov od svojho založenia

- malú spomienku na históriu klubu si môžete prečítať v sekcii ŠTATISTIKY a tiež na Facebooku -

GDPR zasahuje aj do športu

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov

OZ SAV Lamač spracúva a chráni vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy
Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii KONTAKT - Ochrana osobných údajov

produktivita 2020-2021 aktual.xls

komentáre k zápasom 2020-2021 (klikni na logo)

Aktuálny komentár

8.kolo:

SAV Lamač : HBK Baltská

5:4  (2:0,0:3,3:1)

vzájomné zápasy v sezóne 2019/20: nehrali spolu

Neuveriteľný záver a víťazstvo vôle a charakteru

Kto nevidel, neuverí! Presne 68 sekúnd pred koncom duelu viedli hostia o jeden gól 3:4. Potom však prišiel neuveriteľný finiš SAVky a Lamačania napokon zápas otočili na konečných 5:4... nepochopiteľné, no vzhľadom k tomu, že SAVkári "dreli" až do konca a za víťazstvom si tvrdošijne išli, azda aj zaslúžené víťazstvo.

Od úvodu zápasu sa hralo v svižnom tempe. Miernu prevahu mala od začiatku na svojich hokajkách SAVka. V úvodných 10 minútach si hráči domácich vypracovali dostatok príležitostí na to, aby svojmu súperovi výsledkovo odskočili. Nepodarilo sa to však a na rozdiel od minulého týždňa dnešný súper SAVky v prvej tretine pár-krát Lamačanov zatlačil pred ich bránku. Našťastie bez gólového efektu. Udrelo tak na pre nás tej správnej strane a po dvoch strelách zo strednej vzdialenosti bolo 2:0. Potom však prišla druhá tretina a nepochopiteľné poľavenie či skôr uspokojenie a šikovní hráči hostí si s tým už vedeli poradiť. Nemali čo stratiť, prepli na vyšší rýchlostný stupeň a aj s troškou povästného šťastia dokázali výsledok otočiť. Lamačania sa trápili v koncovke (azda už tradične) a preto po dvoch tretinách bolo zaslúžených 2:3. Na striedačke domácich bolo síce cez prestávku dusnejšie ako obvykle, no taktika do poslednej tretiny bola jasná. Bolo nevyhnutné vrátiť sa k poctivej hre z úvodnej tretiny a nedávate dobre hrajúcim chalanom z Baltskej príliš veľa priestoru. Tak sa aj stalo - na poslednú tretinu vybehla úplne iná SAVka ako tá, ktorá sa prezentovala nedôslednou hrou v druhom dejstve. Čoskoro sa to aj ukázalo - ďaľšia "ďalekonosná rana" a bolo vyrovnané. To ale nebolo všetko. SAVkári sa neustále snažili preklopiť skóre na svoju stranu, no festival nevyužitých tutoviek pokračoval. Gól doslova visel na vlásku, no stále nič. Hostia boli aktivitou domácich v úvode poslednej tretiny trochu zaskočení - k ohrozeniu domácej svätyne sa dostávali iba strelami z diaľky, s ktorými si však pozorný Miňo poradil. Ak sa aj predsa dostali do bezprostrednej blízkosti, zakončenie nebolo presné. Lamačania neustále držali gólmana hostí v pohotovosti, no gól nie a nie padnúť! Potom však prišiel menší "šok" - po nahodenej loptičke pred domácu bránku sa to oranžové čudo akosi dostalo až za bránkovú čiaru a do vedenia išli opäť hostia - 3:4. SAVkári to však nevzdávali. Koniec duelu sa však nezadržateľne blížil. Hostia sa však dopustili faulu a domáci borci dostali šancu hrať presilovku necelé tri minúty pred koncom. Po krátkej porade odvolali brankára a tak hrali 4-2. No a potom prišiel už spomínaný záver... 67 sekúnd pred koncom duelu prišlo vyrovnanie a aby toho nebolo málo, 13 sekúnd pred sirénou bolo po chladnokrvnom zakončení 5:4!! Hostia ešte skúsili záverečnú power-play, no bezvýsledne. V úplnom závere sa od nich šťastie odklonilo a naopak, priklonilo sa na domáce hokejky.

Uf, to boli nervy... SAVkárom sa akosi tie dramatické koncovky zapáčili. Nabudúce však radšej bez podobných "hororov", borci. Za dnešok však palec hore - nevzdali sme to ani za nepriaznivého stavu a išli sme za bodmi až do samého záveru ako tím... a tak to má byť! Budúci týždeň však bude treba veškerú silu a súdržnosť - čaká nás totiž repríza minuloročného finále a obhajca titulu z Tehelka.