14.kolo: 14.12.2019                9:00  Baltská ul.

- komentár k zápasom je v sekcii ŠTATISTIKY -

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

AKTUALITY

SAV Lamač U12 naďalej bez straty bodu

SHbE U12 mala na programe 3.turnaj, po ktorom budú najmladší SAVkári zimovať bez straty na čele celoslovenskej súťaže

Nitrianski Rytieri-SAV   0:15
 SAV-Gajary Flames  7:1
 Kometa Vrútky-SAV  2:5

- výsledkový servis nájdete v sekcii ŠTATISTIKY -

SAV Lamač na najväčšom turnaji na Slovensku

24 tímov, 3 dni hokejbalu, veľa kvalitných zápasov - to je tradičný Winners Bison Cup v Bošanoch

Hokejbalisti SAVky napokon na konečnom 7.mieste

- komentár k turnaju nájdete v sekcii ÚSPECHY-Napísali o nás -

Hokejbalisti SAV Lamač U12 ukončili sezónu 2018/19 víťazstvom v Topoľčanoch

Najmenší hokejbalisti SAV Lamač vyhrali turnaj
O pohár primátorky mesta Topoľčany

... komentár k turnaju v sekcii  ŠTATISTIKY ...

OZ SAV Lamač a projekt 2% z dane

Vopred ďakujeme!

poukázané prostriedky použijeme predovšetkým na podporu našich najmenších hokejbalistov

- editovateľné tlačivo s vypísanými údajmi nájdete v sekcii KONTAKT -

GDPR zasahuje aj do športu

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov

OZ SAV Lamač spracúva a chráni vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy
Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii KONTAKT - Ochrana osobných údajov

produktivita 2019-2020 aktual.xls

komentáre k zápasom 2019-2020 (klikni na logo)

Aktuálny komentár

14.kolo:

HBK Profis : SAV Lamač

vs.

vzájomné zápasy v 2019/20: 0:4

Jednoznačné víťazstvo na záver jesene

Pre SAVku sa posledný zápas jesennej časti nezačal ideálne. Už v týždni pred ním bolo jasné, že na stretnutie proti poslednému tímu súťaže nastúpi vo veľmi oklieštenej zostave (choroba, pracovné povinnosti). Bez ohľadu na okolnosti bolo však prvoradou úlohou odviesť si z Podunajských Biskupíc dva body do tabuľky a udržať si priebežné postavenie v tabuľke. Keďže domáci Profisáci sú zatiaľ na úplnom chvoste celého súťažného pelotónu, bez ohľadu na počet kusov v zostave neprichádzalo do úvahy nič iné ako víťazstvo. To sa napokon v zápase aj jednoznačne potvrdilo a Lamačania uštedrili domácim na rozlúčku s kalendárnym rokom nevídaný debakel... V súťaži teraz nasleduje dvojmesačná zimná prestávka a liga bude opäť pokračovať na konci februára 2020.

Nuž, čo napísať k zápasu, v ktorom sa zrodí takýto jednoznačný výsledok? Azda iba to, že najpríznačnejšie spojenie by bolo "hra mačky s myšou". Zápas bol ako-tak vyrovnaný iba v prvej tretine, kedy "čaroval" domáci gólman a keďže SAVkári nedokázali v koncovke premeniť viacero vypracovaných šancí, domáci Profisáci boli stále "na dostrel". Od druhej tretiny však zápas dostal úplne iný náboj. Domáci s pribúdajúcim časom strácali na už aj tak šmykľavom povrchu "pôdu pod nohami" a SAVkári úplne prevzali kontrolu nad týmto stretnutím. Zápas sa totiž zmenil na ich  exhibíciu, v ktorej si dokonale zastrieľali takmer všetci hráči hostí a to ešte aj v tejto tretine viackrát priam zázračne zakročil už spomínaný domáci gólman... Celkové skóre sa napokon zastavilo na cifre 5:21 a všetky ďalšie slová k zápasu sú zbytočné.

V súťaži nás teraz čaká zaslúžená zimná prestávka. Hokejbalové "boje" sa rozbehnú vo februári a veru, bude o čo bojovať. Vyzerá to tak, že stred tabuľky bude veľmi vyrovnaný. To zaručuje zaujímavé súboje o konečné umiestnenie a postup do play-off. Bodov síce mohla mať SAVka o niečo viac, no s priebežným 5.miestom môže napokon vládnuť spokojnosť. V zimných mesiacoch naberieme kondičku a na jar hor sa za postupom do play-off :o)

Najmenší SAVkári zimujú na čele celoslovenskej extraligy

Najmladší reprezentanti SAVkárskeho hokejbalu, žiaci v kategórii U12, si v doterajšom priebehu celoslovenskej hokejbalovej extraligy U12 počínajú nadmieru úspešne. Po obnovenej minuloročnej premiére žiackeho hokejbalu v Lamači a celkovo veľmi peknému 5.miestu pokračujú aj v tohtoročnej edícii vo výborných výkonoch. Po odohratí troch turnajov (z celkovo piatich) sú zatiaľ na čele celoslovenskej SHbE U12 bez straty bodu! Držíme všetky prsty aby to tak vydržalo čo najdlhšie. Každopádne, už teraz je takmer isté, že sa hokejbalisti SAVky predstavia na finálovom turnaji o majstra Slovenska. V extralige teraz nasleduje zimná prestávka a najbližšie sa hokejbalisti SAV Lamač U12 predstavia na ďalšom turnaji vo Vrútkach v marci 2020.