sk | en

TABUĽKA - ZÁKLADNÁ ČASŤ

# Tím Z V R P Skóre Body
1. Ziegelfeld 24 20 3 1 159:36 43
2. Golden Boys 24 18 0 6 125:69 36
3. AHK Pekníkova 24 14 6 4 118:53 34
4. HBK 500 Nivy 24 14 3 7 106:67 31
5. Hancop D Hony 24 14 3 7 108:70 31
6. SAV Lamač 24 14 1 9 96:79 29
7. HBK Baltská 24 13 1 10 84:72 27
8. Vlci Karlova Ves 24 10 3 11 97:97 23
9. Black Diamonds 24 9 2 13 62:95 20
10. HBK Vrakuňa 24 5 3 16 68:117 13
11. Slávia Právnik 24 6 1 17 60:106 13
12. BHC Dúbravka 24 5 2 17 74:126 12
13. Rebels Petržalka 24 0 0 24 46:217 0
pri rovnosti bodov rozhodli o umiestnení vzájomné zápasy 
 
Sezóna 2021/2022 

 

 

PLAY-OFF 
2021/2022 
 
(série hrané na dva víťazné zápasy)
 
 
 
štvrťfinále-2.zápas:28.5.2022    9:00  Lamač

SAV Lamač-Pekníkova

0:4 (0:2,0:1,0:1)

vzájomné zápasy 2021/22:  1:6, 1:3, 3:4sn
stav série:

0:2

 

      - komentár k zápasom v sekcii ŠTATISTIKY -      

 

play-off - program

štvrťfinále

Ziegelfeld - Vlci K.Ves  6:1,8:2

           Golden Boys - HBK Baltská  5:2,1:5,4:3pp

          AHK Pekníkova - SAV Lamač  4:3sn,4:0 

      HBK Nivy - Hancop  0:1sn,1:3    

 

semifinále:

Ziegelfeld - Hancop 7:3,3:4,2:5

Golden Boys - AHK Pekníkova 1:5,0:6

 

FINÁLE

         

5 - 3 / 8 - 3

 

   * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

AKTUALITY 
 
Hokejbalisti SAV Lamač U14 víťazom Nitrawa cupu 
 
Mladí hokejbalisti SAV Lamač U14 získali zlaté medaily na prestížnom turnaji Nitrawa cup 2022
 
v základnej skupine postupne zdolali rovesníkov z Nitry, Trebišova a Košíc  
 
skupina B
Nitrianski Rytieri - SAV 2:5
SAV - ADLER Trebišov 2:0
SAV - EAST Select  2:1
 
semifinále:
SAV - Iepurii DNV 7:1
 
FINÁLE
Medokýš Martin - SAV Lamač  1:4
 
  
  -  výsledkový servis prinesieme na konci dňa -  
 
 
Skončila sa základná časť BHBL  
 
Hokejbalisti SAV Lamač obsadili po základnej časti 6.miesto
 
v sobotu 21.5.2022 štartuje play-off o majstra BHBL
súperom Lamačanov vo štvrťfinále bude AHK Pekníkova
 
  - kompletný servis aj s komentárom nájdete v sekcii ŠTATISTIKY  - 
 
 
SHbE U14  - Lamačania vybojovali bronzové medaily  
 
Najmladší hokejbalisti SAV Lamač získali bronz v celoslovenskej SHbE U14 pre ročník 2021/22
 
semifinále
  SAV U14 - Lords Ball Svit U14  1:2
 
o 3.miesto 
 Hokejbal Prešov U14 - SAV Lamač U14  1:3
 
Gratulujeme! 
 
  - kompletný výsledkový servis nájdete v sekcii ŠTATISTIKY - 
 
 
OZ SAV Lamač a projekt 2% z dane  
 

Vopred ďakujeme! 

poukázané prostriedky použijeme predovšetkým na podporu našich najmenších hokejbalistov

  - editovateľné tlačivo s vypísanými údajmi nájdete v sekcii KONTAKT -    

 

 Chystá sa 8.ročník SAV Exibition game 

Opäť po roku si zaspomíname na "staré-dobré časy" SAVky
čaká nás obľúbený SAV Exibition game medzi bývalými a súčasnými hráčmi SAV Lamač  
 
 termín exhibície bude čoskoro známy
 
- komentár z predchádzajúcich stretnutí si môžete prečítať v sekcii História-SAV Exhibition game- 
 
 
 Hokejbalisti SAV Lamač sú majstrami BHBL 
 
Hokejbalisti SAV Lamač ukončili v nedeľu finálovú drámu s Hancopom 
 
vo finálovej sérii vyhrali 2-1 na zápasy a zaslúžene sa radujú z titulu
    
 
 - komentáre k zápasom majstrovskej sezóny nájdete v sekcii ÚSPECHY / Napísali o nás - Komentáre sezóna 2020-21   
10/2021  
 
           
 
  
 GDPR zasahuje aj do športu  

 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov

 
OZ SAV Lamač spracúva a chráni vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy
Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii KONTAKT - Ochrana osobných údajov

   - pre podrobnejšie info pozri pozorne spodnú časť sekcie KONTAKT -    

         

 

Úspechy

SEZÓNA 1985-86

III. bratislavská liga – 4.miesto
SEZÓNA 1986-87

III. bratislavská liga – 2.miesto
II. bratislavská liga (dorast) – 4.miesto
I. bratislavská liga (žiaci) - 2.miesto
SEZÓNA 1987-88

III. bratislavská liga – 1.miesto
Karpatský pohár (Pezinok) – 3.miesto
I. bratislavská liga (dorast) – 6.miesto
I. bratislavská liga (žiaci) – 1.miesto
SEZÓNA 1988-89

II. bratislavská liga – 1.miesto
Pohár SNP – 1.miesto
Karpatský pohár (Pezinok) – 1.miesto
Turnaj zimných majstrov – 1.miesto
I. bratislavská liga (juniori) – 7.miesto
I. bratislavská liga (žiaci) – 2.miesto
SEZÓNA 1989-90

I. bratislavská liga – 5.miesto
Pohár SNP – 1.miesto
Karpatský pohár (Pezinok) – 1.miesto
Pohár Prešporku – 1.miesto
Novoročný turnaj (Brno) – 1.miesto
I. bratislavská liga (juniori) – 2.miesto
I. bratislavská liga (žiaci) – 2.miesto

SEZÓNA 1990-91

I.SNHbL – 3.miesto
Pohár Večerníka – 2.miesto
Pohár SNP – 3.miesto
Karpatský pohár (Pezinok) – 1.miesto
Novoročný turnaj (Brno) – 1.miesto
I. bratislavská liga (juniori) – 2.miesto
Dunajský pohár (juniori) - 1.miesto
Pohár Smeny (juniori) - 1.miesto
I. bratislavská liga (žiaci) – 5.miesto

SEZÓNA 1991-92

I.SNHbL – 3.miesto
Pohár SNP – 2.miesto
Pohár Bratislavského zvukového denníka – 3.miesto
SEZÓNA 1992-93

I. SNHbL – 7.miesto
Pohár SNP – 3.miesto
SEZÓNA 1993-94

I. SNHbL – 4.miesto
Pohár SNP – 3.miesto
Memoriál L. Németha – 1.miesto
SEZÓNA 1994-95

I. SNHbL – štvrťfinále play-off
Pohár Večerníka – 1.miesto
Pohár SNP – 3.miesto
Memoriál L. Németha – 3.miesto
SEZÓNA 1995-96

I. SNHbL – 5.miesto základná časť –bez postupu do play-off
SEZÓNA 1996-97

I. SNHbL – 10.miesto základná časť- bez postupu do play-off
SEZÓNA 1997-98

I. SNHbL – 12.miesto základná časť – zostup do druhej ligy
SEZÓNA 1998-99

II. SNHbL skup.Bratislava – 5.miesto základná časť – bez postupu do play-off
SEZÓNA 1999-2000

II. SNHbL skup.Bratislava – 4.miesto základná časť - bez postupu do play-off
SEZÓNA 2000-01

I. bratislavská liga – 6.miesto základná časť – bez postupu do play-off
SEZÓNA 2001-02

I. bratislavská liga – 6.miesto základná časť – štvrťfinále play-off
SEZÓNA 2002-03

I. bratislavská liga – 9.miesto základná časť – bez postupu do play-off
SEZÓNA 2003-04

I. bratislavská liga – 8.miesto základná časť – štvrťfinále play-off
SEZÓNA 2004-05

I. bratislavská liga – 11.miesto základná časť – bez postupu do play-off
SEZÓNA 2005-06

I. bratislavská liga – 9.miesto základná časť – bez postupu do play-off
SEZÓNA 2006-07

I. bratislavská liga – 5.miesto základná časť – štvrťfinále play-off
SEZÓNA 2007-08

I. bratislavská liga (BAHbL) – 3.miesto
SEZÓNA 2008-09

I. bratislavská liga (BAHbL) – 4.miesto

SEZÓNA 2009-10

I. bratislavská liga (BAHbL) – 2.miesto

SEZÓNA 2010-11

I. bratislavská liga (BAHbL) – 3.miesto (+víťaz základnej časti)

SEZÓNA 2011-12

I. bratislavská liga (BAHbL) – 3.miesto
Lamač Cup – 1.miesto
Summer Hancop cup – 2.miesto

SEZÓNA 2012-13

I. bratislavská liga (BAHbL) – 2.miesto (+víťaz základnej časti)
Lamač Cup – 1.miesto
SEZÓNA 2013-14

Dúbravská liga (DAHL) – 1.miesto (+víťaz základnej časti)
Winners Bison cup (Bošany) - 6.miesto
SEZÓNA 2014-15

Dúbravská liga (DAHL) – 1.miesto (+víťaz základnej časti)
Hancop cup 2015 - 1.miesto
Winners Bison cup (Bošany) - 3.miesto 
SEZÓNA 2015-16

Dúbravská liga (DAHL) – 1.miesto   
Winners Bison cup (Bošany) - 2.miesto 
Hancop cup 2016 - 1.miesto              
 SEZÓNA 2016-17

Bratislavská hokejbalová liga (BHBL)1.miesto (+víťaz základnej časti) 
Winners Bison cup (Bošany) -  3.miesto
SEZÓNA 2017-18

Bratislavská hokejbalová liga (BHBL) - 6.miesto celkovo (zákl.časť 4.miesto)
 - štvrťfinále play-off          
 SEZÓNA 2018-19

Bratislavská hokejbalová liga (BHBL) –7.miesto celkovo - štvrťfinále play-off 
Winners Bison cup (Bošany) -  7.miesto
Slovenská hokejbalová extraliga (SHbE U12) - 5.miesto
Turnaj O pohár primátorky mesta Topoľčany (žiaci U12) - 1.miesto 
SEZÓNA 2019-20
 
Bratislavská hokejbalová liga (BHBL) - 2.miesto  
Slovenská hokejbalová extraliga (SHbE U12) - 2.miesto
SEZÓNA 2020-21

 Bratislavská hokejbalová liga (BHBL) - 1.miesto